Into the night ( Za stínem noci ) – první série

Představte si, že letíte nočním letem, a právě Vaše letadlo se stane poslední nadějí lidského druhu na přežití.

Slunce se z nepochopitelných důvodů proměnilo a vysílá k zemi paprsky vražedného záření, které nepřežije žádný živý organismus, který je mu vystaven. Když to zjistí posádka a pasažéři běžného letu Brusel – Moskva začíná jejich boj o přežití. Přistát, natankovat, doplnit zásoby a rychle dál schovaní nočním stínem. Paradoxem je, že tahle letící Noemova archa je plná naprosto nesourodých postav, které bojují víc proti sobě než se samotným koncem světa. Jak by si taky mohl rozumět vysloužilý voják a mladá influencerka. Ono už samotné zjištění lze zařadit do kategorie “podivné“.

Přiznám se, že jsem neznal ani jednoho z herců, kteří v seriálu hrají a nemyslím, že by ve mně zanechali nějakou hlubokou stopu. Námět je sice originální, šestidílná série celkem slušně odsejpá, ale chování hlavních hrdinů je jen těžko pochopitelné. Často jsem se přistihl při myšlence, že by bylo daleko lepší, kdyby letadlo na konci seriálu spadlo. Za to ale samozřejmě samotní herce nemohou.

Zkusme ale nebýt moc kritičtí, postapo seriálů je všeobecně nedostatek a u tohoto se díky 30-ti minutové stopáži nudit nebudete.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*